Zpáteční transport pacientů ambulantním letadlem

Lékařsky plně vybavená záchranná letadla jsou ideální pro časově kritické repatriace pacientů. Zkušený zdravotnický personál na palubě zajišťuje, aby byl převoz prováděn co nejbezpečněji a nejšetrněji.

Aby byla zajištěna nejlepší možná péče o pacienta během repatriačního transportu, mají všechna použitá sanitní letadla trvale integrované vybavení intenzivní péče. Lze jej doplnit specializovaným vybavením, pokud to vyžaduje zdravotní stav pacienta. Tímto způsobem lze zaručit rychlou a bezpečnou repatriaci pacienta ve dne i v noci a s co nejkratší dobou realizace.

Lékařské vybavení na palubě ambulantního letadla

Standardní vybavení sanitního letadla zahrnuje následující lékařské vybavení:

  • Jednotka intenzivní péče, v případě potřeby s vakuovou matrací
  • 6 000 litrů lékařského kyslíku a volitelné přídavné nádrže
  • Multiparametrový monitor intenzivní péče
  • Ventilátory intenzivní péče, také pro složité ventilační vzorce
  • 12kanálové multifunkční EKG
  • Pulzní oxymetrie a analyzátor krevních plynů
  • Dvoufázový defibrilátor a externí kardiostimulátor
  • Satelitní telefon pro celosvětovou komunikaci

Pro každou repatriaci pacienta je zdravotnické vybavení optimálně přizpůsobeno zdravotnímu stavu pacienta a v případě potřeby je doplněno. Tím je zajištěna celková pohoda pacienta.

Repatriace pacientů na jednotce intenzivní péče

Ausstattung eines Ambulanzjets

I u pacientů na jednotce intenzivní péče s nejsložitějšími diagnózami můžeme provést bezpečnou repatriaci pacienta v sanitním letadle. O pacienty je vždy optimálně postaráno a na místo určení dorazí ve velmi krátké době. Repatriaci pacienta doprovázejí vysoce specializovaní lékaři na jednotce intenzivní péče, kteří mohou v případě potřeby okamžitě zasáhnout.

Tlak v kabině v sanitním letadle lze také přizpůsobit tlakovým podmínkám na zemi. Tento takzvaný let na úrovni mořské hladiny je naprosto nezbytný pro některé diagnózy repatriace pacienta.

Samozřejmě zajišťujeme také nezbytné převozy v sanitce v případě sanitního transportu pacientů na jednotce intenzivní péče. Takto bezpečně dopravujeme pacienta na letiště a z letiště do cílové nemocnice. Naše komplexní péče z postele do postele je zvláště užitečná pro vážně nemocné pacienty: To nám umožňuje zajistit nejlepší možnou péči během celé zpáteční cesty a minimalizovat čekací doby.

Kontaktujte nás

Nerozumíte něčemu nebo nám chcete zaslat nezávazný dotaz? Pak nás můžete zkontaktovat každý den nonstop.

Kontaktujte nás