Vnitrostátní převoz pacienta

Krankenwagen mit Ambulanzhubschrauber im Hintergrund

Přepravy pacientů v rámci České republiky provádíme také rychle, bezpečně a mimořádně kompetentně. Pacienti často chtějí být převezeni na speciální kliniku. Stává se také, že vážně nemocní lidé chtějí být léčeni v blízkosti svých příbuzných v jiné části České republiky. V takových případech nebyrokraticky organizujeme přepravu pacientů sanitním letadlem nebo záchranným vrtulníkem.

Například pro váš domácí ambulantní let používáme vysoce kvalitní zdravotnická záchranná letadla s turbovrtulovým pohonem. Máme také mnoho letišť poblíž našich cílů s krátkými přistávacími dráhami, na kterých mnoho letadel vůbec nemůže přistát. Záchranná letadla jsou naopak vhodnější pro delší lety a mají požadovaný dosah a vysoké rychlosti letu.

Každý náš záchranný let doprovází vysoce specializovaný zdravotnický personál. Všechna použitá letadla jsou mimo jiné s trvale instalovanými jednotkami intenzivní péče, monitorováním intenzivní péče, ventilátory intenzivní péče a defibrilátory. Tím je zajištěna nejlepší možná péče o pacienta za všech okolností.

Kontaktujte nás

Nerozumíte něčemu nebo nám chcete zaslat nezávazný dotaz? Pak nás můžete zkontaktovat každý den nonstop.

Kontaktujte nás