Transport orgánů

Organtransport

Transport orgánů musí být obzvláště rychlý. Za účelem, aby bylo možné poskytnout k záchranné letadlo nebo vrtulník kdekoli v nejkratším možném čase, je zapotřebí celosvětová síť a neustálá pohotovost. Díky našim mnohaletým zkušenostem v lékařském letectví můžeme poskytnout letadlo nebo vrtulník pro transport orgánů téměř na jakékoli místo na světě se lhůtou pouhých 60 minut.

Kromě převozu životně důležitých orgánů zajišťujeme také expresní transport krevních produktů a včasný transport plazmy. V neposlední řadě můžeme přivést vysoce specializované lékařské týmy tam, kde jsou naléhavě zapotřebí. Všechny přepravy jsou samozřejmě prováděny pouze zkušeným personálem a s nejnovějším vybavením.

Jsme rádi, že používáme vrtulníky na delší vzdálenosti na letiště nebo z letiště. Vrtulník může obvykle přistát přímo v nemocnici, čímž se výrazně zkrátí doba přepravy.

Naše moderní operační středisko nám umožňuje organizovat mezinárodní transporty orgánů s minimálními lhůtami. Jsme vám k dispozici každý den po celý den a rychle a spolehlivě poskytujeme správné dopravní prostředky pro technické a lékařské požadavky, ve dne i v noci.

Kontaktujte nás

Nerozumíte něčemu nebo nám chcete zaslat nezávazný dotaz? Pak nás můžete zkontaktovat každý den nonstop.

Kontaktujte nás