Sanitní lety pro kojence a malé děti

Ambulanzflug mit Transportinkubator

U pediatrických ambulantních letů – tj. při přepravě předčasně narozených dětí, kojenců a malých dětí – jsou vyžadovány vysoce specializované odborné znalosti. To je jediný způsob, jak pro malé pacienty získat přesně takovou péči, jakou potřebují.

Proto při přepravě kojenců a batolat používáme pouze vysoce kvalifikované a specializované lékaře s mnohaletými odbornými zkušenostmi. Kromě toho používáme pouze nejmodernější zdravotnické vybavení.

V případě potřeby přepravujeme kojence a batolata v moderních inkubátorech. Tyto transportní inkubátory se vyznačují obzvláště vysokou mírou spolehlivosti a zajišťují, aby vaše dítě bylo přepravováno sanitkou co nejšetrněji. Díky inkubátorům lze malého pacienta také přemístit bez dalšího přemístění samotného dítěte.

Jak funguje záchranný let pro kojence a batolata?

Abychom našim malým pacientům poskytli tu nejlepší možnou péči, běžně používáme k jejich převozu sanitku. Kromě již zmíněného dopravního inkubátoru upravujeme také zbytek vybavení sanitního letadla podle zdravotních potřeb dítěte.

Vyzvedáme našeho pacienta v sanitce v nemocnici nebo doma a bezpečně jej přivezeme na letiště. Záchranné letadlo tam na něj již čeká a bezpečně ho dopraví do cíle. Na cílovém letišti je k dispozici další sanitka, která má odvézt dítě do přijímající nemocnice. Díky našim zkušeným lékařům a vždy vynikající organizaci je vždy zaručen rychlý a bezpečný transport.

Dítě se samozřejmě nemusí během přepravy obejít bez známých tváří: i v malých letadlech může jeden rodič létat zdarma a podporovat našeho odvážného pacienta. Pokud chtějí pacienta doprovázet oba rodiče, bude možná nutné použít větší letadlo.

Naše služba pro novorozence a děti je dostupná po celém světě. Zejména organizujeme transport na terapii do zahraničí nebo zpětný transport dítěte ze zahraničí do jeho domovské země. Děláme vše pro to, aby vaše dítě nebo batole dostalo nejlepší možnou lékařskou péči.

Kontaktujte nás

Nerozumíte něčemu nebo nám chcete zaslat nezávazný dotaz? Pak nás můžete zkontaktovat každý den nonstop.

Kontaktujte nás