Mezinárodní letecká repatriace

Doba čtení: 1 minuta

Lékařská pohotovost může nastat kdekoli na světě a kdykoli – dokonce i na dovolené nebo na služební cestě. V případě nehody nebo vážného onemocnění během pobytu v zahraničí je poskytována první pomoc na místě. Poté však mnoho pacientů dává přednost další léčbě doma. Lékařské standardy jsou zde vyšší než v mnoha jiných zemích a komunikace s lékaři a sestrami je možná bez jazykových bariér. Navíc blízkost přátelům a rodině podporuje pohodu a tím i zotavení. K přepravě pacienta z místa bydliště zpět do jeho domovské země je často nutná mezinárodní repatriace letadlem.

Mezinárodní repatriace v sanitním letadle

Pokud pacient potřebuje intenzivní lékařskou péči nebo pokud chcete být co nejrychleji repatriováni do zahraničí, je obvykle nejlepší volbou repatriační transport v sanitním letadle. Sanitní letadla mají moderní vybavení intenzivní péče a mohou být poskytnuta okamžitě a nebyrokraticky. Let doprovázejí zkušení lékaři, kteří mohou v případě potřeby poskytnout rychlou pomoc. Tím je zajištěna optimální péče o pacienta za všech okolností.

Mezinárodní repatriace běžnou linkou

U stabilních pacientů, kteří musí být přepravováni vleže, často existuje možnost zpětného transportu běžnou linkou. Pacient tráví let vleže na takzvaných nosítkách. Pacient je od ostatních cestujících oddělen závěsem. I zde může vysoce kvalifikovaný zdravotnický personál doprovázet pacienta a v případě komplikací okamžitě zasáhnout.

Postaráme se o všechno!

Ať už v sanitním letadle nebo běžné lince: Náš zkušený tým zorganizuje vaši repatriaci ze zahraničí. S naší službou „z postele do postele“ se také postaráme o přepravu sanitkou na odletové letiště a přepravu z cílového letiště do přijímající nemocnice. Na požádání můžeme převzít také komunikaci s místními lékaři a zahraničními úřady. Vy se staráte o své uzdravení, my se postaráme o zbytek.

Kontaktujte nás

Nerozumíte něčemu nebo nám chcete zaslat nezávazný dotaz? Pak nás můžete zkontaktovat každý den nonstop.

Kontaktujte nás