Lékařská evakuace

Passagierkabine eines Flugzeuges für medizinische Evakuierungen

V případě katastrofy je nutná rychlá pomoc, aby byla škoda na obyvatelstvu co nejnižší. Naše mezinárodní ústředí, které je obsluhováno 24 hodin denně, a naše auditovaná síť partnerů nám umožňují poskytnout pomoc co nejrychleji v případě velkých katastrof.

Kromě preventivních evakuačních letů pro vaše rodinné příslušníky, přátele nebo zaměstnance evakuujeme v případě potřeby také větší skupiny z krizových oblastí. Tímto způsobem umožňujeme další kompetentní lékařské ošetření v místě, které si vyberete. I během evakuačního letu se o cestující dobře starají zkušení lékaři.

Jsme vaším kompetentním kontaktem pro bezpečnou, rychlou a ekonomickou evakuaci. V krátké době a nebyrokraticky umožňujeme repatriace ze zahraničí a repatriace pacientů z krizových a válečných zón. Známé letecké společnosti, cestovní kanceláře a další mezinárodní společnosti již spoléhají na naše komplexní služby.

Můžeme také vhodnými letadly obsluhovat oblasti, kam nelze dojet po zemi nebo jsou špatně rozvinuté z hlediska infrastruktury. K tomu používáme vrtulníky a letadla, která mohou vzlétnout a přistát na krátkých drahách.

Kontaktujte nás

Nerozumíte něčemu nebo nám chcete zaslat nezávazný dotaz? Pak nás můžete zkontaktovat každý den nonstop.

Kontaktujte nás