VIP služby pacientům

Doba čtení: 1 minuta

Passagierkabine eines Privatjets für VIPs

Pro náročné klienty nabízíme sanitní lety a přepravy pacientů s nejvyšší úrovní cestovního pohodlí. Rádi bychom s vámi spolupracovali na vytvoření individuálního přepravního plánu, například pro přepravu pacientů do zahraničí na přední světové kliniky s vynikající pověstí v Anglii, Německu nebo po celém světě.

Díky našim mnohaletým zkušenostem v oblasti mezinárodního sanitního letectví můžeme najít řešení šité na míru všem přáním a potřebám našich klientů. Individuálními komplexními nabídkami pokrýváme všechny možnosti přepravy pacientů doma i do zahraničí – od cestování přes lékařské prohlídky až po kritické převozy s intenzivní péčí.

Za tímto účelem spolupracujeme s velkým počtem mezinárodních lékařů a vysoce specializovaných odborných klinik. Zaručujeme vám nejlepší možné řešení přepravy pacientů od vašeho požadavku po předání pacienta na cílovou kliniku. Pro přepravu pacientů na nejvyšší úrovni poskytujeme prostorná sanitní letadla připravená na velké vzdálenosti. Vy a vaši příbuzní si můžete během sanitního letu užít maximálního pohodlí.

Ve spolupráci s naším soukromým oddělením charterových letadel vám rádi poskytneme VIP soukromé tryskové letouny pro nejpohodlnější cestování pro lékařská ošetření.

Nabízíme také různé služby pro naše VIP klienty, abychom zajistili maximální pohodlí. To vám umožní soustředit se na zotavení, zatímco my se postaráme o všechno ostatní.

Pomoc při výběru kliniky 

Nabízíme vám nejen pohodlnou VIP přepravu pacientů. Na požádání rádi zorganizujeme celý pobyt a pomůžeme vám s výběrem vhodné specializované kliniky pro lékařské ošetření pacienta. 

Mezinárodní lékařské týmy

Ärzte diskutieren einen Fall

Používáme mezinárodní vícejazyčné lékařské týmy a zajišťujeme tak optimální komunikaci mezi všemi zúčastněnými. Například v případě potřeby využíváme vysoce vyškolené rusky a arabsky mluvící lékaře, kteří mají mnohaleté zkušenosti v oblasti urgentní medicíny a lékařského letectví.

Prvotřídní péče o doprovázející osoby

Rádi a spolehlivě plníme přání doprovázejících osob. Tímto způsobem vám umožníme cestovat na nejvyšší úrovni v bezprostřední blízkosti pacienta. Stravování ve vašem sanitním letadle bude připraveno podle vašich představ.

Poskytujeme také komfortní přepravní služby pro doprovázející osoby a zajišťujeme přepravu zavazadel, abychom zajistili maximální pohodlí. Naše individuální řešení letu nabízejí prostor až pro 40 doprovázejících osob. Ve zvláštních případech s vámi však může cestovat více společníků.

Váš osobní zákaznický poradce: nepřetržitý servis

U nás si můžete užít podporu šitou na míru od vašeho osobního zákaznického poradce, který se o všechny záležitosti postará okamžitě. Zajišťujeme nejlepší možné lékařské ošetření pro vás a vaše příbuzné. Jsme vám k dispozici nepřetržitě každý den.

Vyslání specialistů a zdravotních sester

Na vyžádání zašleme pacientovi před přepravou pacienta dobře vyškolený zdravotnický personál. Tímto způsobem umožňujeme lékařské vysvětlení na místě a můžeme ještě lépe reagovat na individuální požadavky na stav pacienta.

I po vaší léčbě v Anglii, Německu nebo jiných evropských zemích můžeme, pokud si přejete, zajistit, aby se o vás postarali naši zkušení lékaři, dokud se úplně nezotavíte.

Kontaktujte nás

Nerozumíte něčemu nebo nám chcete zaslat nezávazný dotaz? Pak nás můžete zkontaktovat každý den nonstop.

Kontaktujte nás