Služba pro mezinárodní pacienty

Doba čtení: 1 minuta

Stethoskop und Reisepass

Každý, kdo přijíždí do České republiky ze zahraničí na lékařské ošetření, se může setkat s jazykovými a administrativními překážkami. Nabízíme komplexní podporu a postaráme se o vše.

Tlumočník

V případě potřeby vás tlumočník doprovází při všech diskusích s lékařem nebo je kdykoli po vašem boku v každodenním kontaktu s pracovníky kliniky. Soudní překladatelé přesně překládají všechny lékařské a další dokumenty do požadovaného jazyka.

Pomoc při vstupu (víza)

Mnoho pacientů chce kvůli léčení cestovat do České republiky z prostoru mimo schengenský prostor. Ve většině případů je k tomu zapotřebí vízum. Pokud pacient nebo doprovázející osoba nemá příslušná víza, můžeme vás podpořit při žádosti o zvláštní povolení ke vstupu.

I v časově kritických situacích, kdy se počítá každá minuta, za vás můžeme požádat o nouzové vízum, v závislosti na stavu pacienta, a zajistit tak nejrychlejší možný vstup.

Kontakt na kliniky

Nejen, že pro vás organizujeme sanitku, která je přizpůsobena akutnímu zdravotnímu stavu pacienta. Na požádání zorganizujeme celý pobyt v České republice a pomůžeme vám s výběrem vhodné kliniky pro lékařské ošetření pacienta.

Kontaktujte nás

Nerozumíte něčemu nebo nám chcete zaslat nezávazný dotaz? Pak nás můžete zkontaktovat každý den nonstop.

Kontaktujte nás