Bezpečnost

Bezpečnost našich pacientů je vždy naší nejvyšší prioritou. Proto se spoléháme na zkušený zdravotnický personál a nejmodernější technické vybavení našich sanitních letadel a vrtulníků. Klademe velký důraz na důsledné dodržování všech termínů údržby a prohlídek. Jelikož letecká doprava podléhá nejpřísnějším bezpečnostním předpisům na celém světě, zajišťuje to již prvotřídní stav naší sanitky. Přesto však přikládáme velký význam neplánovaným kontrolám, abychom zaručili maximální bezpečnost všech zúčastněných.

TÜV Süd ISO 9001


Bureau Veritas ISO 9001

Nejen implementace našich sanitních letů však podléhá nejvyšším standardům kvality. Splňujeme také nejvyšší nároky z hlediska organizace. Všechny lety jsou plánovány z našeho ústředí ve Wuppertalu. Vždy se tedy můžete spolehnout na kvalitu „Made in Germany“. Abychom zaručili optimální bezpečnost našich pacientů ve všech organizačních procesech za všech okolností, zakládáme naše akce na standardech ISO 9001. To dokazuje naše certifikace TÜV a Bureau Veritas podle této normy.

Logo - Flight Safety Foundation

Kromě toho jsme partnerem nadace Flight Safety Foundation a podporujeme jejich celosvětový boj za bezpečnost v letectví. Práce nadace se zaměřuje na podporu technických inovací, provádění studií a vypracování pokynů. Cílem všech opatření je předcházet nehodám a zajistit bezpečné letectví – Centrum pro sanitní lety je vždy 100% připraveno. Více než 1 000 členů ze 150 zemí staví při práci nadace do pozadí své vlastní politické, kulturní a ekonomické zájmy a společně bojují za lepší leteckou bezpečnost. To dává práci nadaci Flight Safety Foundation mezinárodní rozměr.

Kontaktujte nás